Kas mes esame?

Apie mus

brain

„Brain Gym“ – pirmasis Baltijos šalyse įgūdžių ugdymo centras, veikiantis pagal vieną efektyviausių programų pasaulyje „BrainRx“, kurios esmė – indvidualus darbas su klientu.

Sunkiai sekasi spręsti matematikos uždavinius?

Jūsų vaikas – hiperaktyvus ir niekaip negali sukoncentruoti dėmesio?

Kodėl maniškis taip ilgai ruošia namų darbus, kai jo draugai jau laksto po kiemą?

Norite pagerinti savo ar vaiko atmintį?

Nuostabu būtų išmokti mokytis efektyviau ir turėti daugiau laisvo laiko?

Svajojate pagerinti savo IQ koeficientą 15-20 taškų?

Jei susiduriate su tokiomis ar panašiomis problemomis, Jums gali padėti pagal amerikiečių licenciją veikianti protinių gebėjimų lavinimo programa „BrainRx“. Ji skirta kiekvienam: nuo 6 metų vaiko iki studento ir net suaugusio žmogaus, norinčio pagerinti savo atmintį ar gebėjimus, pasiekti geresnių rezultatų moksle ar darbe.

Moksliniai tyrimai patvirtina, kad smegenų treniravimas gali padėti tiek vaikams, tiek ir suaugusiems stiprinti silpnuosius įgūdžius.

JAV išpopuliarėjusi programa – jau ir Lietuvoje. „Brain Gym“ – pirmasis Baltijos šalyse protinių įgūdžių lavinimo centras, veikiantis pagal vieną efektyviausių programų pasaulyje „BrainRx“, kurios esmė – indvidualus darbas su klientu.

Norite įveikti mokymosi sunkumus ir sutaupyti pinigų korepetitoriams?

Atlikite individualų kognityvinių
gebėjimų testą ir gaukite
NEMOKAMĄ konsultaciją.

 Mūsų treneriai

Mūsų komandos nariais gali tapti tik intensyvius mokymus baigę ir programos „BrainRx“ kvalifikaciją apsigynę treneriai. Dauguma jų – psichologijos ir pedagogikos mokslų specialistai.

Domantė Padleckaitė
Centro vadovė ir trenerė.
Studijos: TVM tarptautinio verslo bakalauras.

„Programa mane sužavėjo tuo, kad išmoko vaikus, kaip reikia efektyviai mokytis. Baigę mūsų mokymus mokiniai sutaupys daug laiko, kurį galės skirti papildomam tobulėjimui. Tėvai išleis gerokai mažiau pinigų, nes vaikui nebereikės ištisus metus samdyti korepetitorių“.

deimante
Ieva
Skaiste
Monika
Juste

gibsonMūsų istorija

Apie „BrainRx“ įkūrėją

Daktaras Kenas Gibsonas (Ken Gibson) ilgą laiką mąstė , kaip padėti vaikams, susiduriantiems su mokymosi sunkumais.

Jaunystėje jam pačiam sunkiai sekėsi skaityti, nors daugelis kitų jo įgūdžių buvo stiprūs. Dabar ši liga vadinama disleksija. Dauguma mokinių bei studentų susiduria su tokiais pat sunkumais, kokius patyrė daktaras K.Gibsonas. Kaip jis pats pasakoja, mokytis jam užtrukdavo daug ilgiau nei kitiems, reikėdavo daugiau pastangų ir kantrybės.

1980 metais dr. K.Gibsonas sukūrė pirmąją programą mokymosi įgūdžiams gerinti. Tai buvo pirmieji žingsniai lavinant smegenų veiklą. Pratimus išbandė ir įvertino specialistai. Sparčiai plintant žiniai apie šią efektyvią programą, dr. K.Gibsonas nusprendė ją padaryti prieinamą visiems. Taip gimė programa „BrainRx“. Mokymai paplito visose Jungtinės Amerikos Valstijose: veikia 87 centrai Šiaurės Amerikoje, dar įkurti 36 tarptautiniai centrai kitose pasaulio šalyse.

Dr. K.Gibsonas norėjo, jog tėvai suprastų, kaip disleksija bei nemokėjimas sukoncentruoti dėmesio trukdo vaikams mokytis ir tobulėti. Dabar yra puiki galimybė jiems padėti!

„Brain Gym“ istorija

Pirmasis intelekto lavinimo centras „Brain Gym“ Lietuvoje  įkurtas 2016 metų pavasarį.  Jis tapo oficialiu „BrainRx“ metodo atstovu ir sertifikuotu steigėju Baltijos šalyse.

Kaip kilo idėja atidaryti intelekto lavinimo centrą Lietuvoje?

Tėvai dažnai susimąsto, kodėl tai pačiai užduočiai atlikti vieniems vaikams reikia daugiau laiko nei kitiems. Kodėl vieni mokiniai turi įdėti daugiau pastangų nei kiti, jog gautų puikius rezultatus?

Ieškodami priežasties, domėjomės smegenų lavinimo treniruotėmis. Palyginę kelis metodus, supratome, jog „BrainRx“ – vienintelis metodas, kuris stiprina visas 7 pagrindines kognityvines sritis, atsakingas už mūsų smegenų veiklą bei įgūdžius.

obuolys2

Ši programa tikrai veikia