BrainRx programa

Šios ir panašios problemos vargina daugelį šeimų. Jei ir Jūs esate vieni iš tų, kuriems tenka su jomis susidurti – tuomet pats metas sužinoti ir apie visiškai nesudėtingą tokių problemų sprendimo būdą. Vaikų lavinimas gali tapti visiškai nesudėtinga užduotimi naudojantis Amerikoje patentuotos „BrainRx“ programos metodika. Pagal šios šalies licenciją veikianti programa padeda lavinti protinius gebėjimus, skatina kūrybiškumą, savikontrolę, komunikabilumą. „BrainRx“ programa paremtas vaikų lavinimas padeda pastebimai pagerinti jų rezultatus: mokėjimas mokytis, kasdienio gyvenimo įgūdžiai, aplinkos pažinimas, santykiai su bendraamžiais bei suaugusiaisiais, emocijų suvokimas ir raiška vaikams tampa kur kas lengviau įveikiamomis kliūtimis, nei buvo iki tol.

Vaikų ugdymas pagal „BrainRx“ programos metodiką padeda pašalinti daugybę mokymosi ir bendravimo problemų, siekti geresnių rezultatų, ugdyti gebėjimus. Ši programa skirta įvairaus amžiaus vaikams (nuo 6 metų amžiaus iki pat mokyklos baigimo). Ji taip pat gali būi pritaikyta siekiant geresnių rezultatų studijų metu ar net būti naudojama suaugusiųjų, dirbančių asmenų ir tokiu būdu padėti efektyviau atskleisti savo gebėjimus darbo aplinkoje, gerinti atmintį, skatinti naujų idėjų atsiradimą ir kt.

„BrainRx“ lavinimo ir ugdymo programos efektyvumas yra pagrįstas moksliniais tyrimais. Pastarieji įrodo, kad šios programos metodika veikianti smegenų mankšta turi teigiamos įtakos ir gali padėti išspręsti  ne tik vaikų, bet ir suaugusiųjų įgūdžių stiprinimo problemas. Treniruojantis pagal šią programą sklandesnė tampa rašytinė ir sakytinė kalba, ugdomas iniciatyvumas, pakantumas, atkaklumas ir kitos savybės, padedančios ir mokantis, ir dirbant.

„BrainRx“ programa paremtas vaikų ugdymas JAV pasiekė populiarumo aukštumas, o nuo šiol šis efektyvus protinių gebėjimų lavinimo sprendimas prieinamas ir Lietuvoje. Galimybę juo naudotis Jums suteikia „Brain Gym“ – pirmasis toks lavinimo centras Baltijos šalyse, kuris savo klientams siūlo gerinti protinius įgūdžius bei juos ugdyti pagal „BrainRx” dirbant individualiai su kiekvienu klientu.

Pasiekime geriausius rezultatus kartu! „BrainRx“ – tai ne tik būdas pašalinti mokymosi problemas, bet ir sutaupyti pinigų, kuriuos skirtumėte užsiėmimams su korepetitoriumi.