Kam mes galime padėti? Dislekcija,Dėmesio sutrikimas (ADD),ADHD (aktyvumo ir dėmesio sutrikimai),Autizmas (ADD)

Kuo galime padėti?

kaip pagerinti atminti

Intelekto lavinimas

Mokslininkai pripažįsta, kad tiek vaikai, tiek ir suaugę intelektą gali vystyti visą gyvenimą.

Intelekto koeficientas arba IQ rodo žmogaus intelekto lygį, lyginamą su kitų žmonių intelekto lygiu. Dauguma žmonių turi normalų vidutinį intelektą, jų IQ – 85-115 taškų. Jei jūsų intelektas labai aukštas, tai siekia 120-140 taškų. Jūs jau esate sėkmingas žmogus! Daugiau nei 140 taškų – jau genijus!

160 taškų IQ koeficientas – tokių ryškių asmenybių, kaip didžiausio XX amžiaus mokslininko Alberto Einsteino, profesoriaus, garsiausio pasaulyje fiziko Stepheno Hawkingo ar Billo Gateso, korporacijos „Microsoft“ sumanytojo, įkūrėjo ir vadovo.

Beveik visų žmonių, baigusių sistemingą intelekto lavinimo programą „BrainRX“, IQ koeficientas padidėja bent 15 taškų. Rezultatai išmatuojami moksliškai – prieš programą atlikus Gibsono testą ir po jos pakartotinai. Testų rezultatai rodo, jog klientų, kurie lavino intelektą pagal šią programą „BrainRX“ ilgiau nei metus, įgūdžių vidurkis pakyla iki 96 proc.
Pensilvanijos universiteto Pozityviosios psichologijos centro direktorius Martinas Selingmanas teigia: „Jei nori įveikti konkurentus, bet nesi genijus, turi būti atkaklus“. Jo tyrimai įrodo, kad atkaklumas yra pagrindinis sėkmės garantas tiems 95 proc. žmonių, kurie neturi išskirtinių gabumų ar nėra genijai.

Atkakliai lavindami savo ar vaikų intelektą pasieksite daug daugiau nei galite įsivaizduoti.

Atminties lavinimas

 

Vis labiau populiarėja žaidimai ar praktiški patarimai, kaip lavinti atmintį. Tačiau geriausia tai daryti kryptingai ir nuo ankstyvo amžiaus. Atmintis yra vaiko galimybių, gebėjimo mokytis ir įgyti žinių pagrindas.

Atminties treniravimas pagerina ir suaugusiųjų smegenų darbą, gyvenimo kokybę, darbingumą, padeda išsaugoti jaunystę ir sveikatą.

Treniruojant smegenis pagal programą „BrainRx“ ženkliai pagerinsite savo ir vaikų atmintį.

Daugiau

1485217010_F_converted_with_A
kaip pagerinti atminti

Disleksija – Skaitymo įgūdžių lavinimas

Kartais tiek vaikams, tiek suaugusiems, nepaisant jų normalaus intelekto, kyla netikėtų problemų – sunku greitai ar garsiai skaityti bei suvokti perskaitytą tekstą. Tėvai negali to suprasti ir paaiškinti, o dar keisčiau – kai toks trūkumas vargina suaugusį žmogų, kuris trukdo jam kilti karjeros laiptais dėl „kompleksų“ garsiai skaityti pranešimą prieš auditoriją.

Dabar tokie skaitymo sutrikimai vadinami disleksija. Mokslininkai vis dar tiria ją, norėdami geriau suprasti.

Disleksija yra laikoma sutrikimu, dažnai susijusiu su silpnais įgūdžiais, ypač klausymosi.
Girdimos medžiagos apdorojimą galima apibūdinti „kaip smegenys veikia, taip ausys girdi“. Smegenys negeba atpažinti garsų skirtumų, todėl besimokant skaityti yra sunkiau.

Jei turite vaiką, kuriam kyla su skaitymu susijusių sunkumų, yra keli dalykai, padėsiantys jam tobulinti įgūdžius bei įveikti skaitymo sutrikimus.

Pažintiniu tyrimu (Gibsono testu) geriausiai galima nustatyti silpnus įgūdžius, kurie gali turėti įtakos vaiko gebėjimams apdoroti garsus ir (ar) skaityti.

Smegenų lavinimas su kvalifikuotu specialistu sustiprins skaitymo įgūdžius daug greičiau ir efektyviau: per 72 val. treniravimosi pasieksite 3 metų rezultatą ir pagerinsite IQ koeficientą vidutiniškai 15-20 taškų.

Tai tikrai didžiulis pasiekimas, turėsiantis įtakos vaiko ateičiai!

Daugiau

Hiperaktyvumas – Dėmesio sutelkimo lavinimas

 

Hiperaktyvūs vaikai – ši problema net vadinama XXI amžiaus „rykšte“: kas antras vaikas taip pavadinamas.

Dažnai tėvai nerimauja, kodėl mano vaikui sunku susikaupti, išlaikyti dėmesį, ilgiau nusėdėti vienoje vietoje, baigti pradėtą darbą. Kodėl jis toks išsiblaškęs, impulsyvus, viską pamiršta, negali susikoncentruoti ir įsigilinti į užduotis? Tai gali būti dėmesio sutrikimo požymiai.

Pastebėta, kad jie turi įtakos ir pažintinėms vaiko sritims, emocijų valdymui, savo veiklos organizavimui ir kitiems gebėjimams. Tai labai apsunkina mokymąsi, adaptaciją ugdymo įstaigoje, o suaugus sukelia daug sunkumų asmeniniame gyvenime ir darbe.

70 proc. vaikų, kuriems diagnozuotas dėmesio sutrikimas, ir užaugę turi tokią pat problemą. Jei dėmesio sutrikimas nėra gydomas, gali turėti rimtų pasekmių: toks žmogus impulsyviai į viską reaguoja, todėl kyla grėsmė netekti darbo, nusivilti gyvenimu ir net susirgti depresija.

Hiperaktyvumu, nesugebėjimu susikaupti ar išlaikyti dėmesį, impulsyvumu, agresyvumu gali pasižymėti ir autistai. Ši programa taip pat skirta ir jų smegenims bei įgūdžiams lavinti.

Nugalėti dėmesio sutrikimus galima treniruojant smegenis. Programa „BrainRx“ stiprina smegenų įgūdžius, atsakingus už organizavimą, savikontrolę, laiko valdymą, dėmesį, planavimą, informacijos įsiminimą, aplinkos suvokimą.

Atsikratykite dėmesio sutrikimo šiandien ir neturėkite problemų ateity!

Daugiau

kaip pagerinti atminti
ikona

Autizmas

Kai studentai kovoja su Autizmu, Aspergerio sindromu ir kitais mokymosi sutrikimų simptomais, jiems gali padėti kognityvinių gebėjimų ugdymas. Tokio pobūdžio užsiėmimai sušvelnina simptomus ir žymiai pagerina gyvenimo kokybę. Užsiėmimai pasižymi ne tik teigiama struktūra, tačiau taip pat skiria konkrečius kognityvinius poreikius, kurie yra svarbūs kiekvieno studento tobulėjimui.

Daugiau

Ši programa tikrai veikia