Kaip pagerinti atminti? Atminties lavinimas ir gerinimas BrainRx metodu
Atminties gerinimas
Atminties gerinimo pamokos
Atminties lavinimo pamokos
Atminties lavinimas
Kaip pagerinti atmintį

Atminties lavinimas

Atminties sutrikimai, sunkumai įsiminti, sudėtingas dėmesio sutelkimas ir panašios problemos yra vienos opiausių, kalbant apie šiuolaikinius vaikus. Tai tampa ne tik prastesnio loginio mąstymo ar intelekto raidos kliūtimi, tačiau ir sunkumų mokantis priežastimi. Vaikai, kuriems sunkiau įsiminti informaciją, prasčiau atlieka užduotis, neretai dėl to blokuojama jų vaizduotė ir kūrybiškumas. Būtent dėl to atminties lavinimas yra labai svarbi ugdymo dalis, galinti padėti išspręsti ar išvengti daugelio šių problemų. Tai puikiai įrodo pastaruoju metu taip populiarėjantys įvairūs smegenų pratimai, proto žaidimai ir mankštos, o tiek internetinėje erdvėje, tiek literatūroje apstu patarimų, kaip ugdyti vaikų loginį mąstymą, intelektą, stiprinti motyvaciją įsiminti, – trumpiau tariant – kaip pagerinti atmintį.

Kaip pagerinti atminti

Juk ne paslaptis, kad atminties gerinimas – tai tiesiausias kelias gerų rezultatų, pasiekimų mokykloje link. Tai nuolat plečiamos vaiko galimybės, stiprinamas gebėjimas mokytis, pagrindas įgyti vis daugiau naujų žinių. Be abejonės, pratimai atminčiai gerinti yra naudingi bet kokiu atveju, tačiau geriausius rezultatus pavyksta pasiekti tuomet, kai dirbama nuolatos, intensyviai ir kryptingai. Svarbu nepamiršti, kad kuo ankstyvesniame amžiuje su vaiku bus pradėta dirbti, tuo efektyvesnis bus ir atminties lavinimas.

Atminties lavinimas naudingas ne tik vaikams

Nors kalbant apie atminties lavinimą ir būdus kaip pagerinti atmintį dažniausiai dėmesys skiriamas būtent vaikų turimoms problemoms ar jų prevencijai, ne mažiau šis procesas naudingas ir suaugusiesiems. Užsiėmimai naudingi siekiant išvengti atminties sutrikimų, pagerinti IQ rodiklius, ugdyti analitinį mąstymą, racionalumą ir kt. Atminties gerinimo treniruotės teigiamai veikia smegenų veiklą, didina darbingumą, turi įtakos gyvenimo kokybei, o svarbiausia – padeda išlikti jaunais ir puoselėti sveikatą. Darnus rezultatų siekimas gali tapti puikia motyvacija ne tik vaikams, bet ir jų tėvams.

Atminties gerinimas su programa „BrainRx“

Atminties gerinimo treniruotės vyksta pagal „BrainRx“ programą, kurios rezultatyvumas tiesiog stebinantis. Atliekant smegenų mankšta su šia programa, tiek vaikų, tiek suaugusiųjų atmintis tampa pastebimai geresnė. Atliktų tyrimų duomenimis, sistemingai dirbant pagal „BrainRx“ programą, gerokai pakyla ne tik mokymosi rezultatai, bet ir intelektas.

Susisiekite dėl atminties lavinimo

Jūsų vardas*

Jūsų El. pašto adresas*

Miestas*

Jūsų telefono numeris

Žinutė

Perskaičiau ir sutinku su Privatumo politika