yu Kuo galime padėti? Dislekcija,Dėmesio sutrikimas (ADD),ADHD (aktyvumo ir dėmesio sutrikimai),Autizmas (ADD)
Kindergarten Teacher Supports Child on Class

Brain Gym

Brain Gym

Kuo galime padėti?

Kuo galime padėti?

student icon

Intelekto lavinimas

Daugumos sistemingai besitreniruojančių studentų rezultatai demonstruoja itin sustiprėjusius bendrus protinius įgūdžius – IQ pakyla 15 taškų. Akyvaizdūs pokyčiai pastebimi prieš ir po programos atlikus Gibsono testą. Studentas greičiau susikaupia užduoties atlikimui, dėl to auga pasitikėjimas savimi. Testo rezultatai rodo, jog studentų, kurie pagal mūsų programą mokosi ilgiau nei metus, bendras įgūdžių vidurkis pakyla iki 96 proc.

Atminties lavinimas

 

Išlavinta ir stipri atmintis – tiesiausias kelias gerų pasiekimų link. Intensyviomis treniruotėmis nuolat plečiamos vaiko galimybės, stiprinamas gebėjimas įsiminti informaciją, kuriamas pagrindas įgyti vis daugiau naujų žinių ir jas išlaikyti. Po intensyvių „smegenų mankštos“ treniruočių su „BrainRx“ tiek vaikų, tiek suaugusiųjų atmintis tampa pastebimai geresnė.

grades improvement
books

Disleksija – Skaitymo įgūdžių lavinimas

Jei jūsų vaikui kyla problemų su skaitymu, teksto suvokimu susijusių sunkumų, mūsų programa gali efektyviai padėti jam tobulinti skaitymo įgūdžius bei įveikti nepasitikėjimą savimi. Programoje gausu pratimų, padedančių kovoti su disleksija, kuri dažnai susijusi su silpnais kognityviniais įgūdžiais (dažniausiai, girdimosios informacijos apdorojimu). Po kursų vaikas geriau įsisavina vaizdinę bei girdimą informaciją bei ją apdoroja.

Anglų kalbą besimokantiems studentams galime pasiūlyti naują programą „ReadRx“, kuri sustiprintai orientuota į skaitymo įgūdžių gerinimą.

Dėmesio trūkumo ir hiperaktyvumo sutrikimas

 

Dažnai tėvai nerimauja, kodėl vaikams sunku susikaupti, išlaikyti dėmesį, baigti pradėtą darbą. Kodėl vaikas toks išsiblaškęs, impulsyvus, viską pamiršta, negali susikoncentruoti ir įsigilinti į užduotis? Tai labai apsunkina mokymąsi, adaptaciją ugdymo įstaigoje, o suaugus sukelia daug sunkumų asmeniniame gyvenime ir darbe. Minėtieji bruožai greičiausiai signalizuoja apie dėmesio ir hiperaktyvumo sutrikimą – vieną pagrindinių sričių, kurioje mūsų specialistai naudodami programą gali jums padėti.

study board
puzzle piece

Autizmas

 

Taip pat, dirbame su studentais, kovojančiais su Autizmu bei Aspergerio sindromu. Kognityvinių gebėjimų ugdymas ir stuktūruoti užsiėmimai sušvelnina simptomus ir ženkliai pagerina gyvenimo kokybę.

Ši programa veikia!