yu ReadRX programa
Mother reading with children at bedtime

Skaitykite lengviau su ReadRx!

Brain Gym komanda, naudodama amerikiečių tyrimais paremtą ir tobulintą programą - ReadRx, padės Jūsų mažąjam pradėti skaityti be sunkumų ir pažinti pasaulį per knygas.

Rezervuokite susitikimą

Pagrindinės skaitymo sunkumų priežastys

 

Mokiniai, kurie patiria skaitymo sunkumus, yra skirstomi į 3 kategorijas:

🚩 Turintys prastus informacijos apdorojimo greičio ir atminties įgūdžius
🚩 Turintys prastus girdimosios medžiagos apdorojimo įgūdžius
🚩 Turintys abu aukščiau išvardintus trūkumus. Šie mokiniai dažniausiai patiria problemas anksčiau ir susiduria su didesniais skaitymo, žodžių tarimo, rašymo, supratimo ir bendro raštingumo sunkumais.

Mes padėsime šiems ir visiems kitiems vaikams, turintiems skaitymo, disleksijos ar perskaitytos informacijos įsisavinimo sunkumų!

mother with children reading a book
child reading a book

Kas yra ReadRx?

ReadRx – tai intensyvi garsų, užrašytų raidžių kodų, skaitymo ir rašybos intervencija vaikams nuo 6 metų amžiaus bei suaugusiems. „ReadRx“ apima visus „BrainRx“ užsiėmimus, girdimos medžiagos apdorojimo mokymus, taip pat, paprastus bei sudetingesnius raidžių kodų skaitymo mokymus.

Mes išnagrinėjome 2,000 skaitytojų, susiduriančių su skaitymo sunkumais. Tyrimo metu, rasti bendri silpnieji įgūdžiai: ilgalaikė ir trumpalaikė atmintis; informacijos apdorojimo greitis ir girdimosios medžiagos apdorojimas. Dėl šios priežasties, pirmoji „ReadRx“ mokymų dalis skirta visiems 4 išvardintiems ir individualiems silpniesiems įgūdžiams. Tuo tarpu, antroji dalis yra grindžiama pirmąja, pridedant skaitymo ir rašymo įgūdžius.

ReadRx pagalba patobulinti įgūdžiai

Ilgalaikė atmintis leidžia Jums saugoti informaciją.

Informacijos apdorojimo greitis leidžia smegenims greitai ir tiksliai atlikti užduotis.

Darbinė atmintis leidžia jums išsaugoti informaciją tuo metu, kai ją naudojate.

Girdimos medžiagos apdorojimas leidžia smegenims analizuoti, derinti ir segmentuoti garsus ir yra labai svarbus sėkmingam skaitymui.

mother with child reading a book

Susisiekite dėl pagalbos Jūsų vaikui!


Perskaičiau ir sutinku su Privatumo politika