2000+ laimingų klientų

Mokymosi sutrikimai

Mokymosi sutrikimai, atsirandantys dėl tam tikrų neurologinių pakitimų, daro įtaką gebėjimui tinkamai priimti, apdoroti, išsaugoti ar perteikti informaciją. Šie sunkumai pasireiškia tokiose konkrečiose mokymosi srityse kaip skaitymas, rašymas, klausymas, matematika ar kalbų mokymasis.
Disleksija - tai mokymosi sutrikimas, turintis įtakos skaitymui. Vaikams, turintiems disleksiją, gali būti sunku atpažinti žodžius, garsus ir sklandžiai skaityti. Tai gali turėti įtakos ir rašymui.
Disgrafija yra mokymosi sutrikimas, susijęs su rašymu. Šis sutrikimas pasireiškia prastu rašymu ranka tiesia linija, raidžių rašymu atvirkščiai, didžiųjų ir mažųjų raidžių painiojimu bei sunkumu sisteminant mintis raštu. Vaikai, turintys disgrafiją, gali rašyti lėčiau.
Diskalkulija - tai mokymosi sutrikimas, dėl kurio nukenčia asmens gebėjimas suprasti skaičiais pagrįstą informaciją. Diskalkuliją turinčių vaikų smegenys nesugeba apdoroti susijusių sąvokų taip kaip žmonių, neturinčių šio sutrikimo. Vaikai dažniausiai sugeba tik sudėti skaičius, neturi gebėjimo skaičiuoti mintyse, turi sunkumų suprantant skaičiaus vietą sekoje.
Kalbos sutrikimai turi įtakos kalbos įgūdžiams, įskaitant receptyviąją kalbą (sakytinės ir rašytinės kalbos supratimą) ir ekspresyviąją kalbą (kalbėjimą ar rašymą). Kalbos sutrikimas gali turėti įtakos skaitymui, rašymui ir žodiniam bendravimui.
Kalbos sutrikimai turi įtakos kalbos įgūdžiams, įskaitant receptyviąją kalbą (sakytinės ir rašytinės kalbos supratimą) ir ekspresyviąją kalbą (kalbėjimą ar rašymą). Kalbos sutrikimas gali turėti įtakos skaitymui, rašymui ir žodiniam bendravimui.

Kaip „Braingym“ treniruotės gali padėti vaikams, turintiems mokymosi sutrikimų?

Mokymosi sutrikimai neatskleidžia vaikų gebėjimų ir intelekto lygio. Daugelis mokymosi sutrikimų turinčių vaikų pasižymi vidutiniu arba aukštesniu nei vidutinis intelektu, tačiau jiems gali kilti sunkumų dėl tam tikrų mokymosi aspektų. Labai svarbu, kad mokymosi sutrikimų turintiems vaikams būtų suteikta reikiama pagalba ir tinkami sprendimo būdai. Kognityvinių įgūdžių lavinimas yra vienas pagrindinių būdų įveikti mokymosi sutrikimų sukeliamus sunkumus. „Braingym“ treniruotės stiprina ir lavina 7 pagrindinius kognityvinius įgūdžius, todėl yra veiksmingai ir tikslingai padeda vaikams, kurie turi mokymosi sutrikimų.

Registruokitės konsultacijai

Jei jūsų vaikas patiria mokymosi ar kitų sunkumų, susisiekite su mumis ir sužinokite daugiau kaip „BrainRx“ metodas ir  individualių treniruočių programa padeda vaikams stiprinti kognityvinius įgūdžius.

Kiti sutrikimai

Klik
To load...